Thajsko

Doporučujeme

Letenky do Thajska na Pelikán.cz
Nabídka letenek online za skvělé ceny.
Ubytování v Thajsku na NetHotels.cz
I ubytování v Thajsku můžete rezervovat na internetu.
Hotely v Londýně
Vybírejte ze stovek hotelů v Londýně.

Letenky Praha Bangkok

Letenky z Prahy do Bangkoku v naší nabídce

Rezervujte levné letenky Praha - Bangkok od předních leteckých firem online, včetně nabídky nízkonákladových letenek. Nabídka na tomto webu je neustále aktualizovaná a spolehlivá.

Samotná rezervace vám zabere chvilku, vyplníte svoje požadavky a platbu uhradíte včas způsobem, který Vám vyhovuje nejvíce (online kartou, převodem nebo i hotově). Letenka Praha - Bangkok vám přijde v elektronické podobě na váš email.

Bangkok

Bangkok, dříve Krung Thep, působí kouzelný asijským dojmem s výraznou sílou osobnosti a budhistického učení. Hlavní a největší město Thajska, má něco přes 9 miliónů obyvatel a leží přímo na řece Chao Phraya u Thajského zálivu, odtud vznikla i jeho přezdívka „Benátky Východu“. V Bangkoku vládne počasí tropické, často pod vedením monzunů, které způsobují období dešťů postihující měsíce květen až srpen. Proto nejvhodnější doba na cestování do Thajska je od listopadu do března. Nejvyšších teplot se můžete dočkat v březnu – květnu, kdy se rtuť teploměru může vyšplhat až na 40°C. V Bankoku narazíte na dvě letiště – Suvarnabhumi Airport (pro mezinárodní a vnitrostátní letadla) a Don Muang Airport (pouze vnitrostátní). Letenky Praha Bangkok nabízíme zpravidla s přestupem - nabídka přímých letů je při nejlepším minimální.

Kam se v Bangkoku podívat?

Bangkok je nejen věčným městem se spoustou chrámů a svatyň, ale najdeme zde i modernější vzhled – vysoké stavby, luxusní obchodní domy, hektická dopravní síť a přeplněné tržnice. I přesto jsou zde stále patrné tradiční zvyky a živé tradice kultury a náboženství s posvátnými sochami a domečkami s obětovaním bohům.
Turistické památky, které jsou v průvodcích na prvních místech jsou: Královský palác Bankoku a královská kaple Wat Phra Kaeo se smaragdovým Buddhou, areál Wat Pho se zlatým ležícím Buddhou, chrám Wat Arun (chrám vycházejícího slunce), Wat Saket a Zlatá hora. K zabavním atrakcím můžeme zařadit jízdu po kanálech, návštěvu tržnice, kde nejčastěji seženete šperky, stříbrné předměty, sošky, hedvábí, keramiku, oblečení a také čerstvé potraviny, ovoce, zeleniny a řezané květiny (China Town, Bang Rak Market, Phak Klong Market). Po rušném dnu se vám otevírá možnost zrelaxovat v jednom z několika zelených parků Bankoku a vyzkoušet si meditaci v přírodě.

Zpět na nabídku destinace Thajsko


Doporučujeme

Letenky do Thajska na Pelikán.cz
Nabídka letenek online za skvělé ceny.
Ubytování v Thajsku na NetHotels.cz
I ubytování v Thajsku můžete rezervovat na internetu.
Hotely v Londýně
Vybírejte ze stovek hotelů v Londýně.