Doporučujeme

Ubytování Německo na NetHotels.cz
Ubytování nejen v Německu až ve 100 000 hotelech po celém světě.
Letenky Německo na Pelikán.cz
Partnerský rezervační systém prodeje letenek.
Ubytování v Berlíně
Stovky různých hotelů v Berlíně.

Levné letenky do Německa

Levné letenky do Německa v naší nabídce

Na NetLetenky.com můžete rezervovat letenky do Německa z nabídky online rezervačního systému.

Mezi hlavní výhody patří široká nabídka, neustálá aktualizace tarifů a levné ceny, které nabízíme prostřednictvím předního internetového prodejce letenek. Pokud si vyberete, čeká vás spolehlivý průběh rezervace - letenky do Německa si zarezervujete během několika minut, zaplatíte převodeb, kreditní kartou nebo hotově na pobočkách. Letenka vám přijde v elektronické podobě na váš email.

Německo

Německo (Spolková republika Německo) se svými 82 milióny obyvatel se stalo nejlidnatějším státem EU, patří do střední Evropy a obklopuje se Polskem, Francií, Dánskem, Belgií, Nízozemím, Lucemburskem, Švýcarskem, Rakouskem a ČR. Na severu země najdeme Baltské a Severní moře, jih je tvořen Alpami. Území Německa protínají velké evropské řeky – Rýn, Labe, Dunaj, Odra a další. K Německu dále patří i několik ostrovů např. Severofríské a Východofríské ostrovy, Neuwerk. Německo je složeno z 16 spolkových zemí, z nichž největší je Bavorsko (Mnichov), Bádensko (Stuttgart), Braniborsko (Potsdam). Nejznamější německá letiště jsou v Mnichově, Berlíně, Hamburku, Kolíně nad Rýnem, Frankfurtu a Drážďanech.

Německo v mnoha směrech

Z Německa pochází řada slavných osobností, filozofů, umělců, spisovatelů, skladatelů (Marx, Nietzsche, Goethe, bratři Grimmové, Dürer,...), proto se nemůžeme divit takové pestrosti, která se projevila i v architektuře všech uměleckých slohů. Na seznamu UNESCO je zapsáno až 30 kulturních památek (např. Katedrála v Cachách, zámky a parky v Postupimi a v Berlíně, katedrála ve Špýru, klášter Maulbronn, katedrála v Kolíně, hrad Wartburg, Brémy a mnoho dalších.
K nezapomenutelným městům a místům v Německu patří Berlín, Hamburk, Brémy, Bavorsko . Mnichov, Drážďany, Kolín, Norimberk, Stuttgart nebo Řezno. Na výletní cesty v Německu se vydejte třeba na Románskou cestu (Sasko – Anhaltsko), Hradní cestu (až 1000km dlouhou trasu z Prahy do Mannheimu), Cesta k Loreley (Mitterhleintal), Romantická cesta (až 350 km mezi Würzburg a Füssen). Německo je také ideálem pro odpočinek v přírodě, putování zelenou krajinou a turistické vyžití.

Další světové destinace


Doporučujeme

Ubytování Německo na NetHotels.cz
Ubytování nejen v Německu až ve 100 000 hotelech po celém světě.
Letenky Německo na Pelikán.cz
Partnerský rezervační systém prodeje letenek.
Ubytování v Berlíně
Stovky různých hotelů v Berlíně.