Doporučujeme

Ubytování na NetHotels.cz
Ubytování nejen v Itálii až ve 100 000 hotelech po celém světě.
Letenky Itálie na Pelikán.cz
Partnerský rezervační systém prodeje letenek.
Ubytování v Římě
Stovky různých hotelů v Římě.

Levné letenky do Itálie

Levné letenky do Itálie v naší nabídce

Na NetLetenky.com můžete rezervovat letenky do Itálie z nabídky online rezervačního systému.

Mezi hlavní výhody patří široká nabídka, neustálá aktualizace tarifů a levné ceny, které nabízíme prostřednictvím předního internetového prodejce letenek. Pokud si vyberete, čeká vás spolehlivý průběh rezervace - letenky do Itálie si zarezervujete během několika minut, zaplatíte převodeb, kreditní kartou nebo hotově na pobočkách. Letenka vám přijde v elektronické podobě na váš email.

Itálie

Itálie se rozpíná na Apeninském poloostrově a sousedí s Francii, Rakouskem, Švýcarskem a Slovinskem. Do Itálie se jezdí hlavně za mořem a to je Jaderské, Ligurské, Tyrhénské a Jónské. K Itálii patří také ostrovy ve Středozemním moři – Sicílie a Sardínie. Nejvyšší hora se nachází v Alpách a jmenuje se Mont Blanc (4 748m). Na severu země převážně dominuje hornatý povrch (Alpy a Dolomity) s množstvím jezer (Lago di Garde, Lago di Como, Lago Maggiore) a pohoří Apeniny táhnoucí se od severu k jihu, oblast je aktivním pásmem sopek Vesuv a Etna. Podle toho se také odvíjí ráz počasí, které je v severní části v mírném pásmu a dál na jih už se mění pásmo v subtropické, typické pro středomořské klima s horkými léty.

Cestujeme po Itálii

Do Itálie můžete kdykoliv, v kteroukoliv roční dobu. V zimě si nejlépe zalyžujete v oblasti Livigno, Passo Tonale, Bormio, Arraba/Marmolada, Val Gardena a dalších lyžařských míst, v kterých na Vás čekají perfektně upravené sjezdovky i běžecké tratě, moderní a dokonalé vybavení pro všechny věkové kategorie a obtížnosti. Lyžování v Itálii prostě nemá chybu a patří k celosvětové špičce.

Na léto si Itálie připravila bohatou nabídku slunné dovolené na pláži u moře s dobrou náladou a odpočinkem na Jadranu nebo na Adriatické riviéře, Kampánii, Bibione, na ostrově Ischia, poloostrově Gargano a ostatních neodolatelných prázdninových letoviscích. Dosyta si užijete i starověké památky, kterých je v Itálii více než dost. Udělejte si prodloužený romantický výlet ve Florencii, v Benátkách, v Neapoli nebo v Římě. Pokud si nějaké italské město vyberete, určitě neuděláte chybu. Naopak na výběr je toho daleko víc např. šikmá věž v Pise, trochu odvážnější vycházka Pompejemi, nákupy v Miláně nebo návštěva starého přístavního městečka Janov.

Další světové destinace


Doporučujeme

Ubytování na NetHotels.cz
Ubytování nejen v Itálii až ve 100 000 hotelech po celém světě.
Letenky Itálie na Pelikán.cz
Partnerský rezervační systém prodeje letenek.
Ubytování v Římě
Stovky různých hotelů v Římě.